Klienci nowych aut coraz częściej decydują się na idealne zabezpieczenie lakieru, połączeniem bezbarwnych samoregeneracyjnych foli ochronnych wraz z maksymalnie grubą powłoką ceramiczną, aplikowaną tylko i wyłącznie metodą natryskową.
??? Nowa KIA Proceed,
przyjechała do nas zaraz po salonowej wydawce w celu pokrycia lakieru sprawdzoną i opartą wieloma TESTAMI, pierwszą i jedyną w Polsce NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną ??OPTI-COAT PRO+ z 7 letnią gwarancją, następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezkonkurencyjnych i nowoczesnych bezbarwnych folii ochronnych ??FlexiShield PPF na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia elementy auta:
– Próg bagażnika
– Wnęki klamek
– Zderzak przedni
– Pełna maska
– Lampy
?
Prace nad autem rozpoczęliśmy od zdjęcia i dokładnego detailingu nadkoli i kół a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru z wszelkich nalotów, minerałów i osadów. Kolejną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalnie głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie zarysowania. Na zakończenie zlecenia wykonaliśmy zabezpieczenie folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania i trwałe zabezpieczenie lakieru, felg i szyb.
?Zakres prac:
– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie szyb
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie foliami ochronnymi: wnęk klamek, maski, zderzaka, reflektorów.
☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego, które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku.
Współpracując z nami masz 100% pewności, że Twoje auto przez cały okres użytkowania będzie przyciągało wzrok i lśniło jak zaraz po salonowej wydawce⭐
Kia Motors Polska
Top Motors Białystok
TVN Turbo