Witamy! Dziś zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad dużym i luksusowym autem który poprzez swoją przygarbioną sylwetkę jest chyba najbardziej specyficznym crossoverem na rynku.

??️
BMW X6 z przebiegiem 17000 km został nam oddany w celu jak najgrubszego i trwałego pokrycia lakieru sprawdzoną i opartą wieloma testami pierwszą i jedyną na Podlasiu NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną OPTI-COAT PRO + z 7 letnią gwarancją o bardzo unikatowym składzie chemicznym SiC (węgilk krzemu) . Ponadto zabezpieczyliśmy dodatkowo szyby a poszczególne elementy narażone na codzienne zarysowania pokryliśmy folią ochronną ze zdolnością do samoregeneracji.Przed zabezpieczeniem powłoka lakiernicza wymagała renowacji w celu usunięcia wszelkich zarysowań oraz zmatowień i wżerów a także usunięcia kilku wgnieceń.
?
Prace nad samochodem zaczęliśmy od dokładnego umycia kół i nadkoli a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru.Kolejną ważną czynnością była renowacji dość mocno zniszczonej powłoki lakierniczej mającej dużą ilość wżerów po twardej wodzie, zarysowań a także zmatowień, następnie zostały usunięte wgniecenia .Zabezpieczyliśmy folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania (klamki drzwi,parapet bagażnika). Na zakończenie zaaplikowaliśmy trwałe i najlepsze na rynku zabezpieczenie lakieru i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu i felg powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną Opti-Glass PRO
– zabezpieczenie foliami ochronnymi wnęk klamek, parapet bagażnika
– detailing wnętrza

☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku ?