Zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad autem które pomimo ośmiu lat do dziś zwraca uwagę swoim wyglądem a to wszystko dzięki połączeniu SUV-a i sportowego coupe a taki właśnie jest BMW X6 .Bawarski kolos z przebiegiem 130000 km został nam powierzony w celu renowacji zniszczonego lakieru który miał na sobie mnóstwo rys a także hologramów po wcześniejszej nieudanej korekcie lakieru w innej firmie (nazwy” innego studia ” nie podajemy z szacunku ?) . Na lakier zaaplikowaliśmy naszą flagową?? innowacyjną natryskową powłokę ceramiczną Opti Coat Pro + Gloss Coat z 7 letnią gwarancją która nadała powłoce lakierniczej bardzo wysoki połysk, niesamowitą hydrofobowość oraz maksymalnie grubą i równą warstwę wieloletniej ochrony. Również zabezpieczyliśmy wszystkie szyby oraz zaaplikowaliśmy samoregenerujące się folie ochronne .

?????
Prace nad autem zaczęliśmy od dokładnego umycia nadkoli i kół a następnie zajęliśmy się na dogłębnym oczyszczaniem lakieru.Kolejną czasochłonną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalnie głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie rysy obcierki parkingowe i hologramy. Zabezpieczyliśmy folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania. Na zakończenie zaaplikowaliśmy trwałe zabezpieczenie lakieru i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie foliami ochronnymi wnęk klamek, parapet bagażnika

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku