Ogromna szklistość, zaawansowana wieloletnia ochrona lakieru i wysoka hydrofobowość.To największe a za razem najważniejsze zalety naszej powłoki ochronnej Opti-Coat którą jako jedyni na Podlasiu i druga firma w Polsce nanosimy tylko i wyłącznie metodą natryskową ??
?
Zapraszam Państwa do obejrzenia obszernej fotorelacji z prac nad pięknym japońskim aucie ?

??
Lexus IS 300
roczny samochód z przebiegiem 38000 km przyjechał do nas w celu jak najgrubszego i trwałego pokrycia lakieru sprawdzoną i opartą wieloma testami pierwszą i jedyną na Podlasiu NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną OPTI-COAT PRO + z 7 letnią gwarancją o bardzo unikatowym składzie chemicznym SiC (węgilk krzemu) która złączy się na stałe z lakierem i będzie tworzyć dodatkową warstwę ochronną . Ponadto zabezpieczyliśmy dodatkowo, felgi,opony,szyby a poszczególne elementy narażone na codzienne zarysowania pokryliśmy folią ochronną ze zdolnością do samoregeneracji.

?
Prace nad autem zaczęliśmy od zdjęcia i dokładnego detailingu nadkoli i kół a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru z wszelkich nalotów, minerałów i osadów.Kolejną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalnie głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie zarysowania. Na zakończenie zlecenia wykonaliśmy zabezpieczenie folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania i trwałe zabezpieczenie lakieru, felg,opon i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie felg i szyb powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie foliami ochronnymi ,wnęk klamek,
– zabezpieczenie opon
– detailing wnętrza

☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku

Współpracując z nami masz 100% pewności że twoje auto przez cały okres użytkowania będzie wyglądało ciągle wyjątkowo