Witamy! Dziś zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad autem które swoją stylistyką nadwozia potrafi wzbudzić zachwyt poprzez długą maskę i krótki tył oraz dynamiczne linie boczne które doskonale komponują się w zgraną całość a takim autem jest Mercedes klasy C .Piękna gwiazda z przebiegiem 40000 km została nam powierzona w celu pokrycia lakieru maksymalnie grubą warstwą natryskowej powłoki ceramicznej OPTI-COAT PRO+ z 7 letnią gwarancją potwierdzoną testami TUV ???️ oraz renowacji zniszczonej i miejscami bardzo cienkiej powłoki lakierniczej która posiadała na sobie liczne zarysowania ,hologramy oraz zmatowienia.
 
?????
Prace nad autem zaczęliśmy od dokładnego umycia nadkoli i kół a następnie zajęliśmy się na dogłębnym oczyszczaniem lakieru.Kolejną czasochłonną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalną głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie rysy zmatowienia i hologramy. Na zakończenie zaaplikowaliśmy  jedyne takie na Podlasiu i najlepsze jak dotąd na rynku trwałe zabezpieczenie lakieru .
 
?Zakres prac:
 
– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
 
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku