Witam i zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad SUV-em z pod znaku trójramiennej gwiazdy która przez swój charakter i usportowioną sylwetkę potrafi wzbudzić duże zainteresowanie.

??️
Mercedes GLC Coupe został nam powierzony w celu jak najgrubszego i trwałego pokrycia lakieru sprawdzoną i opartą wieloma testami pierwszą i jedyną na Podlasiu NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną OPTI-COAT PRO + z 7 letnią gwarancją o bardzo unikatowym składzie chemicznym SiC (węgilk krzemu) . Ponadto zabezpieczyliśmy dodatkowo felgi i szyby a poszczególne elementy narażone na codzienne zarysowania pokryliśmy folią ochronną ze zdolnością do samoregeneracji.

?
Prace nad samochodem zaczęliśmy od ściągnięcia i dokładnego umycia kół i nadkoli a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru.Kolejną ważną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalną głębię lakieru i usunęliśmy liczne rysy, Zabezpieczyliśmy folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania (klamki drzwi,paraprt bagażnika). Na zakończenie zaaplikowaliśmy trwałe i najlepsze na rynku zabezpieczenie lakieru ,felg i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu i felg powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie foliami ochronnymi wnęk klamek
– detailing wnętrza
– detailing komory silnika

☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku ?

Współpracując z nami masz 100% pewności że twoje auto przez cały okres użytkowania będzie wyglądało ciągle wyjątkowo ⭐