Witamy ! Zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad limuzyną która od lat wyznacza standardy w swojej klasie i jednocześnie jest synonimem luksusu to olbrzym którego nauczono tańczyć na paluszkach .

A jest nim nie wątpliwie Mercedes klasy S …
Flagowy model Mercedesa z przebiegiem 15000 km przyjechał do nas po bardzo brutalnej korekcie lakieru wykonanej w Poznańskim salonie. Głównym naszym celem była renowacja lakieru, zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg i szyb, wykonanie detailingu wnętrza i komory silnika a wisienką na torcie pokrycie lakieru trwałą maksymalnie grubą warstwą natryskowej powłoki ceramicznej OPTI-COAT PRO+ z 7 letnią gwarancją potwierdzoną testami TUV.?
?
Prace nad autem zaczęliśmy od dokładnego umycia nadkoli i kół a następnie zajęliśmy się na dogłębnym oczyszczaniem lakieru.Kolejną czasochłonną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalnie głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie rysy oraz hologramy. Na zakończenie zlecenia wykonaliśmy zabezpieczenie folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania, detailing wnętrza , komory silnika i trwałe zabezpieczenie lakieru, felg i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie felg i szyb powłoką ceramiczną
– detailing wnętrza
– detailing komory silnika
– zabezpiecznie foliami ochronnymi słupków drzwi,wnęk klamek, ranty drzwi, reflektory, lusterka

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku