Witamy ! Zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad urodziwym miejskim crossoverem

????
Seat Arona z przebiegiem 400 km przyjechał do nas w celu jak najgrubszego i trwałego pokrycia lakieru najlepszą na rynku NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną opartą na bazie SiC Opti-Coat PRO + Gloss Coat z 5 letnią gwarancją która nadała powłoce lakierniczej ekstremalnej szklistości, ochronę przed mikro zarysowaniami a także niesamowity efekt hydrofobowy który ułatwi pielęgnację. Również zostały zabezpieczone folią PPF wszystkie elementy auta narażone na codzienne za rysownia wynikające z użytkowania pojazdu.

?
Prace nad autem zaczęliśmy od dokładnego umycia nadkoli i kół a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru.Kolejną czynnością była korekta lakieru dzięki której wyciągnęliśmy maksymalnie głębię lakieru i usunęliśmy wszystkie mikrorysy. Na zakończenie zlecenia wykonaliśmy zabezpieczenie folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania i trwałe zabezpieczenie lakieru, felg i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– jednoetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie felg i szyb powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie foliami ochronnymi ,wnęk klamek oraz parapet bagażnika

☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku