Witam i zapraszam Państwa do obejrzenia fotorelacji z prac nad potężnym i dość urodziwym SUV-em który łączy w sobie najważniejsze cechy samochodu, wysoki komfort oraz legendarne bezpieczeństwo w którym szwedzki koncern tej marki stawia od początku istnienia.

??️
Volvo XC 90 z przebiegiem 60000 km został nam powierzony w celu renowacji zniszczonej powłoki lakierniczej i pokrycia lakieru sprawdzoną i opartą wieloma testami pierwszą i jedyną na Podlasiu NATRYSKOWĄ powłoką ceramiczną OPTI-COAT PRO + z 7 letnią gwarancją o bardzo unikatowym składzie chemicznym SiC (węgilk krzemu). Zabezpieczyliśmy dodatkowo szyby a poszczególne elementy narażone na codzienne zarysowania pokryliśmy folią ochronną ze zdolnością do samoregeneracji.

?
Prace nad samochodem zaczęliśmy od dokładnego umycia kół i nadkoli a następnie przystąpiliśmy do dogłębnego oczyszczania lakieru.Kolejną ważną czynnością była renowacji dość mocno zniszczonej powłoki lakierniczej mającej dużą ilość wżerów po ptasich odchodach, zarysowań a także zmatowień.Zabezpieczyliśmy folią ochronną elementy narażone na codzienne zarysowania (klamki drzwi,parapet bagażnika). Na zakończenie zaaplikowaliśmy trwałe i najlepsze na rynku zabezpieczenie lakieru i szyb.

?Zakres prac:

– mycie wstępne,wnęk, ościeżnic
– dogłębne oczyszczanie lakieru
– mycie kół
– czyszczenie nadkoli
– wieloetapowa korekta lakieru
– korekta reflektorów
– korekta tylnych lamp
– zabezpieczenie samochodu i felg powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie reflektorów i lamp powłoką ceramiczną
– zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną Opti-Glass PRO
– zabezpieczenie foliami ochronnymi wnęk klamek, parapet bagażnika
– detailing wnętrza

☑️Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami do naszego studia detailingowego które mieści się przy ulicy Sienkiewicza 53a w Białymstoku ?

Współpracując z nami masz 100% pewności że twoje auto przez cały okres użytkowania będzie wyglądało ciągle wyjątkowo ⭐